Tags Opening

Nieuwe Spar Colruyt Group opent op 19 februari in Sterrebeek

Op donderdag 19 februari opent een nieuwe Spar Colruyt Group-winkel zijn deuren in Sterrebeek. De buurtsupermarkt aan de Mechelsesteenweg werd in een Spar-jasje gestoken, met veel aandacht voor vers en lokaal. De winkel zal 7 dagen op 7 open zijn. Zaakvoerder Serge Demeyer en zijn team kijken ernaar uit om klanten te laten proeven van een prima klantenservice, een gezellige winkelervaring en de gekende Spar-kwaliteit.

Bekende locatie,vertrouwd team en ruimere openingsuren

Wie in en rond Sterrebeek wil genieten van lekker verse producten en aangenaam boodschappen doen, kan vanaf donderdag 19 februari terecht in de nieuwe Spar-winkel aan de Mechelsesteenweg 207. Op de locatie was vroeger een andere supermarkt gelegen. Alle medewerkers van de voormalige buurtsupermarkt, inclusief jobstudenten en flexi-jobbers, maken mee de overstap. Om de klanten nog beter van dienst te zijn, zullen de openingsuren verruimen, en is de winkel 7 dagen op 7 open.

Ter plaatse versneden kaas en nieuwe wijnrayon

Wie boodschappen doet bij Spar Sterrebeek zal zijn vertrouwde, uitgebreide assortiment makkelijk terugvinden. Sommige categorieën hebben wel een upgrade gekregen, bijvoorbeeld de streekproducten en sushi. Spar legt enkele nieuwe accenten en zal het bestaande aanbod blijven aanvullen en verfijnen. Helemaal nieuw is de ter plaatse versneden kaas, de uitbreiding van de brood- en traiteurafdeling en de wijnrayon. De kassa’s, winkelrekken en parking blijven dezelfde.

Feestelijke heropening

Tijdens de korte sluitingsperiode kreeg de voormalige winkel een Spar-make-over. Iedereen is welkom om de nieuwe buurtsupermarkt te komen ontdekken op donderdag 19 februari vanaf 8 uur. Op zaterdag 21 februari tussen 10 en 17 uur zijn een hapje en een drankje voorzien voor elke klant. Bovendien zijn er in de openingsweek heel wat mooie kortingen dankzij de speciale openingsfolder.

Meer informatie

Spar Sterrebeek
Mechelsesteenweg 207, 1933 Zaventem