Nona Spritz strawberry smash
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Krijg elke 2 weken een e-mail met lekkere ideetjes en recepten uit het Kook-magazine en de recentste folders
InschrijvenSpaar voor korting op Leifheit‑huishoudproducten
Leifheit maakt het je thuis makkelijker met praktische, duurzame en doordachte producten. Dankzij onze spaaractie haal je deze handige helpers nu in huis met een mooie korting.
Toon je XTRA aan de kassa en profiteer van 1+1 GRATIS* en 2+1 GRATIS** op een heleboel topmerken! Actie geldig van 9/4 t.e.m. 22/4/2026.
zwaveldioxide en sulfieten . Kan andere allergenen bevatten.
Kook dit gerecht in deze stappen
-
Pureer de aardbeien en zeef ze vervolgens tweemaal. Shake de gezeefde aardbeien, de Nona Spritz, het citroensap en de suikersiroop. Giet de cocktail in een glas zonder ijs. Werk af met tonic.
-
Garneer met een verse aardbei.
Wat vond je van dit recept?
Bedankt voor je feedback!
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Krijg elke 2 weken een e-mail met lekkere ideetjes en recepten uit het Kook-magazine en de recentste folders