1 minuut mosselen met dragon, tomaat, look en lente-ui
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Krijg elke 2 weken een e-mail met lekkere ideetjes en recepten uit het Kook-magazine en de recentste folders
InschrijvenSpaar voor korting op Leifheit‑huishoudproducten
Leifheit maakt het je thuis makkelijker met praktische, duurzame en doordachte producten. Dankzij onze spaaractie haal je deze handige helpers nu in huis met een mooie korting.
Toon je XTRA aan de kassa en profiteer van 1+1 GRATIS* en 2+1 GRATIS** op een heleboel topmerken! Actie geldig van 9/4 t.e.m. 22/4/2026.
Selder , Lactose , Melk , Weekdieren en zwaveldioxide en sulfieten . Kan andere allergenen bevatten.
Kook dit gerecht in deze stappen
-
Was de mosselen grondig in koud water met een snuifje zout.
-
Was de selder en snij in blokjes. Pel de ui en snij in schijfjes. Pel en snipper de teentjes look. Pluk ½ van de dragon en snij fijn.
-
Doe de mosselen, selder, ui, look, dragon, witte wijn, room en peper en zout in een microgolfbestendige pot met deksel.
-
Gaar 1 min op de hoogste stand in de microgolfoven.
-
Snij de tomaat en de lente-uitjes in stukjes.
-
Haal de mosselen uit de microgolf en schik op een bord. Werk af met de tomaat, lente-ui en enkele blaadjes dragon.
Wat vond je van dit recept?
Bedankt voor je feedback!
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Krijg elke 2 weken een e-mail met lekkere ideetjes en recepten uit het Kook-magazine en de recentste folders