Eieren. Kan andere allergenen bevatten.
- Juli
- Augustus
- September
- Oktober
- November
- Groenten
Courgette
Kook dit gerecht in deze stappen
-
Rasp de courgettes fijn met behulp van een mandoline tot je 450 gr bekomt. Doe ze in een kom en meng met het boekweitmeel en 3 eieren. Kruid met peper en zout.
-
Verwarm een pan en vet in met wat olijfolie. Leg hoopjes courgettemengeling in de pan en laat aan beide zijden gedurende ± 4 minuten bakken. Neem ongeveer de hoeveelheid van 1 eetlepel courgettemengeling per pannenkoekje.
-
Snij de avocado’s in 2, verwijder de pitten en schil. Snij in plakjes. Schik de avocadoplakjes op de courgettepannenkoekjes. Kruid met wat fleur de sel.
-
Giet nog wat olijfolie in de pan en bak per persoon 2 spiegeleieren.
-
Schik op elk pannenkoekje, boven de avocadoplakjes een spiegelei. Kruid met peper en zout. Serveer onmiddellijk.
Wat vond je van dit recept?
Bedankt voor je feedback!
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Krijg elke 2 weken een e-mail met lekkere ideetjes en recepten uit het Kook-magazine en de recentste folders
InschrijvenJe bent reeds ingeschreven voor ${subscriptionsAmount} van onze nieuwsbrieven
Beheer je nieuwsbrievenJe bent reeds ingeschreven voor al onze nieuwsbrieven
Beheer je nieuwsbrieven