Fajita’s met gyros

Fajita’s met gyros

Spaar voor korting op Leifheit‑huishoudproducten

Leifheit maakt het je thuis makkelijker met praktische, duurzame en doordachte producten. Dankzij onze spaaractie haal je deze handige helpers nu in huis met een mooie korting.

Mobile-Header_leifheit_1280x710_nl.png

Gratisweken bij Spar

Toon je XTRA aan de kassa en profiteer van 1+1 GRATIS* en 2+1 GRATIS** op een heleboel topmerken! Actie geldig van 9/4 t.e.m. 22/4/2026.

Reference_gratisweken2-800x550_nl_mobiel.jpg

Bestel alles voor je BBQ bij Spar

Bestel via onze webshop in één keer alle ingrediënten voor een geslaagde BBQ.

Campagne-BBQ-bestellen2025-winkelpagina.jpg

Kook dit gerecht in deze stappen

  1. Guacamole : haal het vruchtvlees uit de avocado’s en verwijder de pit. Prak fijn met een vork. Snij de chilipeper fijn. Meng onder de avocado’s. Kruid met peper en zout. Besprenkel met limoensap en olijfolie.

  2. Tomatensalsa: snij de tomaten in kleine blokjes. Pel de rode ui en hak fijn samen met een paar blaadjes koriander. Besprenkel met wat rode wijnazijn en olijfolie. Kruid met peper en zout.

  3. Bak de gyros goudbruin in een pan met wat olijfolie.

  4. Spoel de bonen en laat uitlekken. Rasp de cheddar fijn.

  5. Serveer de tortilla’s en gyros met de guacamole, tomatensalsa, cheddar, zure room en rode bonen.