Kabeljauw uit de oven met citroen en groene kruiden
Spaar voor korting op Leifheit‑huishoudproducten
Leifheit maakt het je thuis makkelijker met praktische, duurzame en doordachte producten. Dankzij onze spaaractie haal je deze handige helpers nu in huis met een mooie korting.
Vis , Lactose en Melk . Kan andere allergenen bevatten.
- Gevogelte
- Vis en schaaldieren
- Grillen
- Braden
- Vlees
Hoera, het is BBQ-tijd! Alleen: hoeveel eten voorzie je nu per persoon?
- Vis en schaaldieren
- Grillen
- Braden
Wie papillot hoort, denkt aan vis. Maar je kan meer met zo'n lekker pakketje!
Kook dit gerecht in deze stappen
-
Verwarm de oven voor op 200°C.
-
Pluk de peterselieblaadjes en snipper fijn. Pluk de dillepluimpjes.
-
Dep de vis droog, besprenkel een ovenschaal met olijfolie en schik de vis erin. Snij citroen in fijne plakjes, verwijder de pitjes en schik op de vis.
-
Pel de look en snij in fijne plakjes, verdeel over de plakjes citroen en leg er takjes tijm en rozemarijn over.
-
Besprenkel met olijfolie en kruid met peper en zout. Zet 15 à 20 min in de voorverwarmde oven tot de vis gaar is.
-
Snij het houterige uiteinde van de asperges, bestrijk de asperges met olijfolie en schik in de ovenschotel. Kruid met peper en zout en zet 10 min in de oven.
-
Verwarm de aardappelpuree en breng verder op smaak met boter, peper en zout. Knip de kervel erover en schep door de puree.
-
Besprenkel de vis met citroensap. Bestrooi met fijngehakte groene kruiden en druppel er nog wat olijfolie over.
-
Serveer de vis en asperges met aardappelpuree.
Wat vond je van dit recept?
Bedankt voor je feedback!
Schrijf je in op onze nieuwsbrief
Krijg elke 2 weken een e-mail met lekkere ideetjes en recepten uit het Kook-magazine en de recentste folders